У Вовчанській громаді Харківської області оголосили примусову евакуацію дітей.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов в ефірі телемарафону «Єдині новини».

За його словами, у Вовчанську, загроза обстрілів зберігається цілодобово. Війська РФ ведуть обстріли з артилерії, авіації, мінометів.

«Ми оголосили примусову евакуацію дітей із деяких населених пунктів цієї територіальної громади. Люди не хочуть їхати. Для нас безпека людей, дітей — на першому місці, маємо вживати заходів. 217 дітей ми маємо вивезти із цих територій, 43 ми вивезли станом на ранок», — сказав Синєгубов.

Очільник Вовчанської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі в ефірі Українського Радіо Харкова додав, що примусову евакуацію дітей проводитимуть із Вовчанська та чотирьох старостинських округів.

Необхідно евакуювати 194 дитини, 144 з них живуть у приватному секторі у Вовчанську.

Читайте також

  • Зранку, 17 липня, російські військові обстріляли Вовчанськ, поранено одну людину.
  • Раніше до ХОВА зверталася місцева військова адміністрація з проханням розглянути примусову евакуацію дітей із 5 населених пунктів Вовчанської громади.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!