До ХОВА звернулася місцева військова адміністрація з проханням розглянути примусову евакуацію дітей із 5 населених пунктів Вовчанської громади.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час телемарафону «Єдині новини».

Така ситуація зумовлена постійними обстрілами прикордонних населених пунктів.

Раніше Олег Синєгубов розповідав, що евакуацію розглядають у Вовчанську та в Куп’янській громаді. Останній вивіз дітей був успішний — вдалося забрати до більш безпечних місць 79 дітей. У планах здійснити евакуацію у 2–3 населених пунктах.

Водночас влада стикається з проблемами: батьки після евакуації повертають дітей назад на території, звідки їх забрали, що створює знову небезпечні умови.

Як відбувається цей процес евакуація?

Містянам пропонується 3–5 днів, щоб зібрати речі та зв’язатися з волонтерами або Координаційним Центром. Тоді за ними прийдуть та вивезуть у безпечні місця. Як це було у випадку з евакуацією дітей із Куп’янського району до Рівненщини.

Читайте також

  • Військові РФ завдали авіаудари в трьох районах Харківщини.
  • У Синьківці Куп’янського району через російські обстріли поранено чоловіка.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!