250 мільйонів доларів — у стільки за попередніми підрахунками оцінюється пошкодження спортивної інфраструктури України російськими окупантами, повідомив заступник Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний у прямому ефірі телемарафону «Суспільне Спротив».

Деякі спортивні об’єкти стали гуманітарними хабами й через воєнні дії не можуть працювати у звичному режимі та потребують дотацій від держави.

«Мінмолодьспорту підтримує спортивні арени, які через війну не можуть заробляти самостійно і майже всі працюють як гуманітарні хаби. Зокрема, 9 мільйонів гривень було виділено на оплату комунальних послуг стадіону «Арена Львів», — додав заступник Міністра.

Збирати кошти на відновлення пошкоджених та зруйнованих спортивних об’єктів допомагають і відомі спортсмени. Так, наприклад, офіційним амбасадором Олімпійського навчально-спортивного центру «Чернігів» став футболіст Андрій Ярмоленко. Він пообіцяв бути посередником між керівництвом центру та європейськими футбольними клубами задля пошуку коштів для відновлення спортивного комплексу. Свою допомогу пропонує і ФК «Боруссія Дортмунд».

У Харкові від ракетних ударів постраждали спортивні об’єкти: окупанти знищили спорткомплекси «Локомотив», «Уніфехт» університету імені Каразіна та «Політех» політехнічного інституту.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.