Оприлюднили трейлер фільми «Ми не згаснемо» української режисерки Аліси Коваленко про підлітків.

Стрічку покажуть на Берлінському кінофестивалі в секції Generation 14plus. Крім того, вона номінована на премію Berlinale Documentary Award.

Фільм «Ми не згаснемо» переповідає історію дорослішання п’ятьох підлітків на сході України на тлі війни. Про їх подорож до Гімалайських гір та про похмуру реальність. Попри складні часи Андрій, Руслан, Ілля, Ліза та Лєра мріють, шукають пригод, протестують та борються із сірістю та нудьгою.

Стрічка спільного виробництва України, Франції та Польщі. Аліса Коваленко працювала над нею з 2019 року, а завершила минулого року після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Дії фільму відбувається на Луганщині, у Золотому та Станиці Луганській.

З початку вторгнення режисерка доєдналася до лав Української добровольчої армії та захищала Київщину та Харківщину. Аліса служила чотири місяці, а потім повернулася до своєї роботи. До речі, її історію можна прочитати в книзі «Незламні», яка нещодавно вийшла друком у видавництві Yakaboo Publishing.

Аліса Коваленко / cinema.in.ua

Берлінський кінофестиваль триватиме з 16 до 26 лютого 2023 року. Окрім фільму «Ми не згаснемо», також покажуть такі українські стрічки, як «Ти мене любиш?» Тоні Ноябрьової, «Прокидаючись у тиші» Міли Жлуктенко й Даніеля Асаді Фаезі, короткометражку про Київ Надії Парфан, стрічку «Залізні метелики» про трагедію МН17, «Східний фронт» російського режисера Віталія Манського та українського режисера Євгена Тітаренка й «Суперсила» Шона Пенна та Аарона Кауфмана.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.