У медичних закладах Харківської області продовжують лікувати поранених від російського удару по терміналу «Нової пошти» 21 жовтня в Коротичі. Усі поранені — чоловіки віком від 19 до 48 років.

Про це повідомили в Харківській обласній військовій адміністрації.

«7 постраждалих у важкому стані, 5 з них — в реанімації. Стан 2-х поранених залишається вкрай важким, вони підключені до апаратів штучної вентиляції легень. 9 людей мають пошкодження легкого та середнього ступеня тяжкості. Усім надається необхідна медична допомога», — йдеться в повідомленні.

Удар по терміналу «Нової пошти»

Близько 22:13 21 жовтня Російська Федерація завдала ударів по терміналу «Нової пошти» на Харківщині. За даними очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, унаслідок удару 6 людей загинули, 16 — госпіталізували з пораненням.

Усі загиблі та постраждалі — працівники підприємства, які перебували всередині терміналу «Нової пошти».

Семеро поранених перебувають у тяжкому стані, ще сім людей — у стані середньої тяжкості. За словами Синєгубова, постраждалі віком від 19 до 42 років. Вони отримали осколкові поранення та вибухові травми.

Начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов зазначив: двоє із шести загиблих настільки сильно обгоріли, що доведеться робити аналізи ДНК, аби опізнати тіла.

У працівників не було шансу встигнути добігти до укриття, – сказали у пресслужбі «Нової пошти». Компанія оголосила 22 жовтня днем трауру.

Читайте також

  • Нова Пошта оприлюднила список загиблих внаслідок ракетних ударів по терміналу в Коротичі