Російські війська продовжують інтенсивні обстріли населених пунктів Харківської області з артилерії, мінометів та застосовують керовані авіаційні бомби, у тому числі з касетними боєприпасами.

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов в етері телемаратону.

За його словами, на Лимано-Куп’янському напрямку Росія зосередила понад 100 тисяч військових, і ця цифра залишається незмінною вже декілька місяців. Щодня росіяни намагаються наступати біля Синьківки та Табаївки.

«У Табаївці ворог веде активні бойові дії, намагаючись досягти тактичних успіхів. Однак Збройні Сили України дають гідну відсіч. Наша мета – зайняти висоти, звідки противник намагається наступати», — сказав Синєгубов.

Він зазначив, що із загальної кількості зосереджених російських військ близько 40 тисяч є штурмовими підрозділами. Решта забезпечують логістику та підтримку. Через втрати серед штурмових груп росіяни вимушені постійно їх поповнювати.

Російські військові також змінили тактику своїх штурмів, сказав посадовець. За його словами, спочатку вони штурмували на танках, потім на БТРах. Тепер росіяни намагаються йти в наступ на легких гусеничних тягачах МТ-ЛБ.

Збройні Сили України зводять фортифікаційні споруди на Бєлгородському, Вовчанському та Лимано-Куп’янському напрямках для стримування російських військ.

Читайте також

  • У Куп’янському районі відновили роботу розподільного газопроводу