Зимовий відпочинок учнів триватиме 2 тижні. 

У 24 громадах Харківської області прийняли рішення розпочати зимові канікули 30 грудня, серед них: Харківська, Богодухівська, Балаклійська, Донецька, Куньєвська, Сахновщинська, Старовірівська, Дворічанська, Шевченківська, Кіндрашівська, Олексіївська, Безлюдівська, Солоницівська, Новопокровська, Чкаловська, Малинівська, Вовчанська, а також частина Малоданилівської, Липецької, Печенізької, Великобурлуцької, Зміївської, Вільхуватської та Дергачівської. Про це повідомили в Департаменті науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації.

На тиждень раніше – 23 грудня – канікули стартують у Коломацькій, Барвінківській, Борівській, Ізюмській, Оскільській, Савинській, Красноградській, Зачепилівській, Кегичівській, Куп’янській, Курилівській, Петропавлівській, Південній, Пісочинській, Вільхівській, Нововодолазькій, Циркунівській, Чугуївській, а також частинах Великобурлуцької, Малоданилівської, Липецької громад. 

25 грудня канікули розпочнуться у Валківській, Золочівській, Первомайській, Височанській, Роганській та частинах Вільхуватської, Дергачівської, Печенізької та Зміївської громад. 

Освітяни Лозівської міської територіальної громади прийняли рішення розпочати зимові канікули 27 грудня. 

На зимовий відпочинок з 29 грудня підуть школярі Наталинської, Близнюківської, Біляївської, Слобожанської, Мереф’янської, частини Дергачівської та Липецької громад.

Читайте також

  • У харківській метрошколі кількість учнів збільшилася на 21% з початку вересня.
  • У двох районах Харківщини планують розпочати офлайн-навчання у 2024 році.