Рішення про звільнення з посади прийнято 7 листопада.

Першого заступника голови Харківської обласної адміністрації Олександра Скакуна звільнено з посади. Про це Ґвара медіа повідомили у ХОВА.

«7 листопада Олександр Скакун був звільнений з посади Першого заступника голови Харківської ОВА. Про це було підписано відповідне розпорядження», – ідеться в повідомленні.

У ХОВА не підтвердили інформацію про те, що Скакун після звільнення повністю припинить роботу в адміністрації та не буде призначений на нову посаду. На офіційному сайті вже оновили інформацію про заступників голови та прибрали його зі списку.

Довідка

Олександр Скакун заступив на посаду першого заступника голова ХОВА у лютому 2022 року. У адміністрацію влаштувався у 2017 році на посаду заступника голови ХОВА. До цього працював у Службі безпеки України, звідки звільнився у 2016 році. У 2021 році тимчасово виконував обов’язки голови Харківської обладміністрації.

Після штурму адміністрації у квітні 2014 році колишні працівники СБУ, серед яких був і Олександр Скакун, повернули на дах адміністрації український прапор.

Читати також:

  • Зеленський змінив командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.
  • Зеленський підписав укази про кадрові зміни в СБУ: кого звільнили та призначили.