Навчання в метро у групах для дітей старшого дошкільного віку з короткотривалим перебуванням почнуть з 6 січня 2024 року.

У Харкові планують відкрити дитячий садок груп старшого дошкільного віку в харківському метрополітені. Відповідне рішення 4 грудня підтримав виконавчий комітет Харківської міської ради. 

«Навчання в метро у групах для дітей старшого дошкільного віку з короткотривалим перебуванням почнуть з 6 січня 2024 року», – розповіли у міськраді.

Дитячий садок працюватиме на станціях метро «Університет», «Перемога», «Академіка Павлова», «Метробудівників» і «Тракторний завод».

Нагадаємо, 4 вересня харківські школярі почали навчальний рік у харківській метрошколі. Понад тисяча школярів відвідали уроки офлайн. Тоді першокласники розпочали навчання у першу зміну з 9 до 12. Після першої зміни розпочалася друга зміна, яка тривала з 13 до 16. Зараз у метрошколі навчається понад 2000 учнів.

Президент України Володимир Зеленський під час нещодавної поїздки на Харківщину ознайомився з роботою підземної школи на станції метрополітену «Університет».

Читайте також