Місцеве СКП «Харківзеленбуд» відхилило пропозицію приватних охоронців на патрулювання парків у Харкові за 10 608 345,6 грн, про це стало відомо з аналізу порталу публічних закупівель Prozorro.

Очікувана вартість становила 10 577 190,4 грн, яка є меншою на 31 155,2 грн за пропозицію єдиного учасника тендера та ТОВ «Всеукраїнська охоронна компанія».

«Таким чином, ціна тендерної пропозиції Учасника є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів […] Враховуючи викладене, тендерна пропозиція Учасника підлягає відхиленню на підставі зазначених норм.», – йдеться в протоколі щодо прийняття рішення.

Згідно з підпунктом 2 пункту 44 Особливостей замовник відхиляє тендерну пропозицію, коли ціна тендерної пропозиції перевищує очікувану вартість предмета закупівлі і якщо замовник у тендерній документації не зазначив про прийняття до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість.

Кількість охоронців мала бути не менше 55, а охорону мала здійснюватися методом пішого патрулювання території. В тендерній документації прописаний перелік зі 102 локацій в усіх 9 районах Харкова. Серед них парки, сквери та площі у центрі міста – Сад Шевченка, Саржин Яр, парк Молодіжний, сквер «Стрілка», майдан Свободи та площа Конституції.

Читайте ще

У Харкові планують закупити дорожню сіль за понад 135 млн грн. Комунальне підрядне спеціалізоване підприємство по ремонту і будівництву автошляхів міста Харкова «Шляхрембуд» опублікувало тендер на придбання 18 тисяч тонн «дорожньої технічної кам’яної солі з протизлежувальною добавкою».

Харківське комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» планує замовити послуги зі збирання бросового сміття, замітання навколо урн, випорожнення урн та заміни пакета для сміття за 8 250 000 грн.