Потрапити на захід можна за донат. Усі зібрані кошти підуть на підтримку Культурного десанту на Харківщині.

У Харкові в Pintagon art club 16 листопада о 18:30 відбудеться благодійний захід за участі Олександра Ремеза (Remez) та Саші Буль (Sasha Boole) – музикантів, що стали до лав Збройних сил України. Про це повідомили організатори заходу.

«Вхід – ваш щирий донат! Поділіться енергією ваших грошей і не стримуйте себе!», – пишуть організатори.

Усі зібрані кошти підуть на підтримку Культурного десанту на Харківщині.

Довідка 

Олександр Ремез (Remez) – бенд-лідер гурту «Руки’В Брюки», співавтор шоу «Епоха Джазу», проєкту «Kyiv Rhythm Kings», поет та композитор, народився в Харкові. З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого він одразу долучився до оборони країни: спочатку як доброволець ТРО, а пізніше в лавах ЗСУ.

Саша Буль (Sasha Boole) – музикант, письменник, журналіст, офіцер ЗСУ. Автор роману-антиутопії «Плющ», учасник міжнародного гурту Me and That Man – сайд-проєкту Адама Нергала Дарскі з гурту Behemoth. Розпочав свою музичну діяльність у 2013 році, встигнувши за цей час видати 4 сольних альбоми та 2 альбоми в складі гурту. Автор серії науково-популярних подкастів для проєкту Локальна Історія. Брав участь у бойових діях на Харківщині та Сумщині.

Детальна інформація за посиланням.

Читати також:

  • «”Варта” — театр, який говоритиме виключно про війну». Артем Вусик про театральне мистецтво, рефлексію на Харків та «Щур»
  • У Харкові відбувається «Бардак»: кінофестиваль, де глядачі обирають переможців.