У Харкові та області синоптики про хмарну погоду з проясненнями та короткочасний дощ із грозою 26 квітня.

Про це повідомили в регіональному гідрометцентрі.

Згідно з прогнозом гідрометцентру, 26 квітня в Харкові очікується хмарна погода з проясненнями та короткочасний дощ із грозою. Вдень термометри покажуть 19–21 градусів тепла. Південний вітер сягатиме 5–10 метрів за секунду.

Подібні погодні умови прогнозуються і для Харківської області: хмарно з проясненнями та короткочасний дощ із грозою. Денна температура повітря коливатиметься в межах від 19 до 24 градусів тепла. Швидкість південного вітру становитиме 5–10 метрів за секунду.

Також за даними синоптиків, 26 квітня з атмосфери Харківщини піде африканський пил, який прийшов у регіон із 24 квітня з дощами. Він осідав на вікнах та автівка. У гідрометцентрі додали, що цей пил не є небезпечним для здоров’я. Таке явище спостерігається щороку навесні.

«Якість повітря в приземному шарі залишається доброю, оскільки максимальна концентрація пилу відмічається на висоті кілька кілометрів, тобто там, де формуються хмари, з яких випадають дощі. У складі цього пилу немає ніяких шкідливих речовин, окрім підвищеного вмісту оксиду заліза (іржа), тому він має насичений рудий колір», — пояснили синоптики.

Читайте також

  • У ХОВА оприлюднили графіки відключень світла на Харківщині 25-28 квітня.