Це пов’язано з потеплінням та допоможе запобігти перегріву.

У Харкові вводиться режим дискретного регулювання опалення, який буде прив’язаний до температури повітря та погодних умов. Про це повідомили у Харківській міській раді.

«У зв’язку з цим відтепер буде можливе короткочасне припинення подачі тепла в будинки. Такий захід пов’язаний з потеплінням і допоможе запобігти перегріву», – ідеться в повідомленні.

Зниження температури опалення відбуватиметься з 8:00 до 18:00 в різних районах міста залежно від температури зовнішнього повітря та потужності того чи іншого джерела теплопостачання. Триватиме відключення від 3 до 5 годин.

Нагадаємо, раніше голова Харківської обласної військової адміністрації розповів, що опалювальний сезон у регіоні вже наближається до завершення.

Як зазначив посадовець, розпочато планування відновлення житла та підготовку теплопостачання до наступного опалювального періоду.

«Ми вже плануємо відновлення житла і знову ж таки підведення опалення, враховуючи наступний опалювальний сезон для того, щоби людям по максимуму відновити житло, враховуючи наші обмежені бюджети», — сказав Синєгубов.

Станом на 23 листопада 2023 року в Харківській області тепло подали до 7,5 тисяч будівель. У регіоні працюють усі котельні, які було заплановано під’єднати цього опалювального сезону. Загалом у регіоні працює майже 500 котелень. Загалом в області опалюється 95% об’єктів соціальної сфери, серед яких — 156 закладів охорони здоров’я.

Читайте також

  • Тарифи на електроенергію в Україні до кінця цього опалювального сезону підіймати не планують
  • Борг зберігатиметься, але від комунальних послуг не відключатимуть — Терехов