У Харкові відновлюють роботу спеціально обладнані паркувальні майданчики.

Про це повідомив директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитро Липовий в ефірі радіо «Накипіло».

Він сказав, що на початку повномасштабного вторгнення паркінги припинили працювати, але зараз трафік у центрі міста складає вже приблизно 80% від довоєнного часу, тому відновлення парковок знову актуальне.

Дмитро Липовий також нагадав, що на сесії міськради було прийнято рішення, що всі обладнані майданчики передадуть на обслуговування КП «Шляхрембуд».

У загальній кількості передали 55 парковок. Середе них є ті, що потребують відновлення. Так наразі підприємство поновлює шлагбауми, електропостачання тощо.

«Працюватимуть не всі майданчики, бо поки що немає такої необхідності. Поки відкриємо до 20-ти паркінгів, залежно від попиту харків’ян, у центрі міста та найбільш заселених районах», — зазначив Дмитро Липовий.

Він повідомив, що залишити автомобіль на нічному паркінгу можна буде до комендантської години. На території встановлять камери відеоспостереження та тривожні кнопки для зв’язку з поліцією, а також будуть охоронці.

Яка вартісь паркування буде — невідомо. Зараз це питання ще вирішують. Сплатити послугу можна буде через програму «Є-парковка». Також на обладнаних майданчиках працюватимуть термінали для оплати карткою. Крім того, планується продаж дисконтних карток на певну кількість днів.

Читайте також

  • На Харківщині протягом року сталося понад 700 ДТП с постраждалими.