З 1 вересня у Харкові планують почати комбіноване навчання. 

У місті обирають приміщення, які будуть слугувати бомбосховищами для безпечного навчання дітей. Про це в ефірі національного телемарафону сьогодні, 18 липня, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Облаштуємо сертифіковані приміщення там, де можна буде навчати дітей, згідно з вимогами до безпечного перебування», – зазначив Ігор Терехов.

Також мер наголосив, що у Харкові з 1 вересня планують почати комбіноване навчання. Батьки самі вирішуватимуть, онлайн чи офлайн навчатиметься їх дитина. 

12 липня очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що у Харкові немає жодної школи, яка обладнана укриттям, що відповідає безпековим нормам (ДБН). Усупереч цьому, 13 липня в етері телемарафону «Єдині новини» мер Харкова Ігор Терехов, зазначив, про що у місті готове 51 укриття. Ще 21 укриття облаштовують. 

13 липня презентували відремонтоване укриття у школі №116. Воно готове приймати дітей з початку навчального року. Про це під час брифінгу повідомила директорка Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

Медичний пункт в укритті / Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

Захисна споруда розрахована на 250 дітей. У ній є вентиляція, санвузол, медпункт, запаси води, піч, ігрова зона та два виходи.

Читати також:

  • 24 мільйони гривень виділили на ремонт укриттів у навчальних закладів Харківської області у 2023 році. Для повноцінного облаштування укриття, яке відповідає всім безпековим вимогам, необхідно від 15 до 18 мільйонів гривень. Відповідно за ці кошти можна відремонтувати від 12 укриттів у навчальних закладах.
  • Офлайн-навчання з 1 вересня планують розпочати у двох громадах Харківщини — у Лозівському та Красноградському районах.