У Харкові за останні декілька тижнів російські безпілотники атакували шість автозаправних станцій. Під час останнього удару постраждали троє людей.
Про це під час брифінгу повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
За словами Синєгубова, російські війська цілеспрямовано обирають автозаправні станції як одну з цілей для ударів. Подібну тактику вони застосовують не лише на Харківщині, а й в інших областях України.
Повторні удари по автозаправних станціях свідчать про намір РФ знищувати таку інфраструктуру, зазначив начальник ХОВА. Водночас він наголосив, що дефіциту пального в регіоні немає.
«Дефіциту пального у нас немає. Ані для нашого спецтранспорту, ані для інших служб. У нас є чіткі алгоритми дій щодо таких ситуацій», – додав начальник ХОВА.
Також Синєгубов повідомив, що в області спільно з власниками АЗС розглядатимуть додаткові заходи для захисту автозаправних станцій від атак FPV-дронів.
Нагадаємо, удень 3 липня російський безпілотник влучив в автозаправну станцію в Київському районі Харкова. Внаслідок атаки постраждали троє людей.
Читайте також
- Росіяни вдарили по АЗС у Харкові: є постраждалі
- Росія активізувала удари по АЗС та енергетиці Харківщини, щоб спричинити паніку — поліція




