Жителі вулиць, які підлягають перейменуванню, можуть взяти участь в опитуванні та обрати для них нову назву.

Старосалтівська селищна рада повідомила про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування низки вулиць у селищі Старий Салтів, селах Зарічне, Молдова, Федорівка та Хотімля. Участь в опитуванні можуть брати лише мешканці вулиць, зазначених у списку.

Так, у Старому Салтові планують змінити назви вулиць 8 Березня та Сибірської. У Зарічному пропонують перейменувати вулиці Гагаріна, Лермонтова, Рибалка та провулок Гагаріна. У Молдові під перейменування потрапила вулиця Першотравнева, а у Федорівці – вулиця Панфилівська. У селі Хотімля – вулиці 9 травня, Єсеніна, Гагаріна, Галана, Маяковського, Першотравнева та провулок Першотравневий.

Громадське обговорення проведуть з 15 вересня до 20 листопада 2023 року у формі опитування жителів зазначених вулиць шляхом анкетування в паперовому вигляді та в електронному вигляді за посиланням.

Довідка

До 24 лютого у Старосалтівській громаді, до якої входять два десятки населених пунктів, було близько 8 тисяч населення. Села Старосалтівської громади були окуповані на початку повномасштабного вторгнення Росії та звільнені ЗСУ у квітні-травні 2022 року.

4 травня 2022 року російські військові неподалік селища Старий Салтів розстріляли колону з 15 приватних автомобілів, в яких знаходились мирні жителі. Внаслідок цього загинули люди.

Читати також:

  • Активісти створили перелік з понад 2 тисяч вулиць Харківщини, що потребують перейменування.
  • Терехов підтримує перейменування харківського ліцею на честь Андрія «Джуса» Пільщикова.
  • У громаді на Харківщині перейменували 47 вулиць.