Медзаклад було пошкоджено ще у перший рік повномасштабного вторгнення. 

У Чугуєві на Харківщині відновлять центральну лікарню імені М. І. Кононенка, яка постраждала ще у перший рік повномасштабної війни під час активних бойових дій в області. Медзаклад відновлять коштом фандрейзингової платформи UNITED24. Загальна вартість робіт – понад 16,7 млн грн. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«Кошти з рахунку UNITED24 будуть розподілені Міністерству охорони здоров’я для надання субвенції з держбюджету бюджету Чугуївської міської територіальної громади. Це дозволить здійснити поточний ремонт приміщень медзакладу», – ідеться в повідомленні.

У МОЗ розповіли, що восени 2022 року внаслідок ракетного обстрілу та вибухової хвилі були пошкоджені майже всі будівлі та приміщення Чугуївської лікарні. У будівлях були розбиті майже всі вікна та вхідні двері, знищено скління блоків, зламана фурнітура та деформовані рами. Крім того, було пошкоджено опорядження, покрівлю, фасад будівель, водопровідну та електромережі. У медзакладі було пошкоджено весь автомобільний транспорт та медичне обладнання. 

Наразі вже відновлено покрівлю та асфальтне покриття на території медзакладу, встановили понівечені двері

Нагадаємо, що на Харківщині за понад два роки повномасштабної війни росіяни зруйнували вщент 25 обʼєктів медзакладів та ще 331 обʼєкт суттєво пошкодили. 192 об’єкти медзакладів області вже відновлені повністю та ще 113 – відновлені частково. 

Читайте також

  • Уряд Південної Кореї передав Україні ще 70 «швидких» для надання невідкладної медичної допомоги.
  • Внаслідок обстрілу медзакладу Вовчанська постраждали двоє місцевих.
  • Лікарням Харківщини передали ліки та матеріали на майже пів мільйона доларів.