До Харківської області надійшли ліки та витратні матеріали на понад 470 тисяч доларів. Допомогу розподілять між декількома медзакладами області.

Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної військової адміністрації.

Допомога надійшла від фонду «За мирне небо» та Українсько-Американської Культурної Асоціації штату Орегон США за сприяння народної депутатки Оксани Дмитрієвої.

Заступниця начальник ХОВА Олена Логвинова розповіла, що ліки та матеріали будуть розподілятися за принципом першочерговості між: Харківською міською клінічною лікарнею №31, Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Харківським обласним клінічним перинатальним центром, Обласним медцентром ім. В.І.Шаповала, Первомайською та Валківської центральними районними лікарнями.

Засновник благодійного фонду «За мирне небо» Віталія Буруля зазначає, що до Харківської області надійшли 15 тонн допомоги на загальну суму 473 тисячі доларів.

«Ця допомога спрямовується відповідно до запитів медзакладів та за узгодженням із профільним Департаментом обласної військової адміністрації», — каже Віталій Буруль.

Читайте також

  • Уряд Південної Кореї передав Україні ще 70 «швидких» для надання невідкладної медичної допомоги.
  • Водопостачанням забезпечені всі райони Харкова — міськрада.
  • П’ятеро з 12 поранених внаслідок обстрілу 4 квітня перебувають у лікарні, повідомила пресслужба Харківської обласної військової адміністрації.