Більшість загальноосвітніх навчальних закладів області готуються розпочати осінні канікули 23 жовтня, повідомили в Департаменті науки й освіти Харківської ОВА.

У частині громад початок канікул планують відкласти на тиждень — з 30 жовтня. Це школи в Валківській, Ізюмській, Сахновщинській, Наталинській, Куп’янській, Лозівській, Височанській, Слобожанській, Малинівській, а також частинах Роганської, Печенізької, Зміївської, Дергачівської, Вільхуватської та Золочівської громад.

«Нагадаємо, відповідно до статті 10 Закону України про освіту педагогічна рада навчального закладу визначає дати початку канікул. Осінні канікули в загальноосвітніх навчальних закладах тривають 7 календарних днів.», — йдеться в повідомленні.

Читайте також

  • У 2023 році на Харківщині навчальний процес розпочали понад 1100 закладів освіти, в яких навчається майже 400 учнів. Зокрема, в цьому році до шкіл області пішло понад 13 тисяч першокласників. Оскільки безпекові умови не дозволяють більшості учнів вчитися офлайн, у Харківській області планують створити безпечні простори для учнів. Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.