Цьогоріч у Харківській області працюють над відновленням 62 об’єктів, які були пошкоджені внаслідок атаки РФ. На їх ремонт виділили 1 мільярд 162 мільйони гривень із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Про це повідомив заступник начальника ХОВА Євген Іванов під час брифінгу.

«У пріоритеті — відновлення житлового фонду, об’єктів соціальної та критичної інфраструктури. Ще один об’єкт фінансувався виключно за кошти місцевого бюджету — це будинок у Чугуєві, відновлення якого закінчили наприкінці серпня», — зазначив Євген Іванов.

Наразі відновлюють 48 багатоквартирних будинків. Уже завершили роботи в соціальному гуртожитку в Золочеві, будинку в Старому Салтові та 2 будинках у Дергачах.

Завершують роботи на 12 об’єктах: 2 будинки в Лозовій, 2 — у Старому Салтові, по 1 — у Чугуєві та Новій Гусарівці, 6 — у Дергачах.

Також Іванов зазначив, що впродовж листопада закінчать роботи в 9 будинках у Дергачах, 14 об’єктів у Старому Салтові та 1 — у Балаклії.

Уже розпочали відновлювати 3 будинки в Руській Лозовій та 3 — в Ізюмі. Також 2 об’єкти є перехідними на наступний рік — це багатоквартирні будинки в Докучаєвському та Рогані.

Окрім житлових будинків, відбудовують 8 медзакладів: обласну дитячу лікарню, Центр первинної медико-санітарної допомоги в місті Дергачі, а також 6 амбулаторій — у селищі Старий Салтів, селах Лісне, Малі Феськи, Черкаська Лозова. Також адмінбудівлі в Ізюмі та селі Руська Лозова. Ще тривають роботи з відновлення 3 навчальних закладів — у в Старому Салтові, Мерефі та Люботині.

Читайте також

  • У Липцях відкривають модульну амбулаторію — фото.