Трьом російським військовим поліція заочно оголосила підозру у вбивстві місцевого мешканця в селі Макарове Богодухівського району в травні 2022 року.

Про це йдеться на сайті Офісу Генпрокурора.

Підозру оголошено 33-річному Рамазану Нажмудиновичу Омарову, 25-річному Ражабу Дадаєвичу Насридинову та 23-річному Алхасу Руслановичу Расулову. Їх підозрюють у вбивстві 68-річного жителя села Макарова, який працював охоронцем на сільськогосподарському підприємстві та доглядав за худобою.

За даними слідства, 3 травня 2022 року троє російських військових приїхали на автомобілі «Нива» в село Макарове та зайшли на сільськогосподарське ТОВ «Перше травня». Тут вони побачили 68-річного місцевого мешканця Миколу Степановича Багрича.

Далі підозрювані почали стріляти з вогнепальної зброї в бік худоби, зазначають правоохоронці. На що охоронець зробив зауваження, адже постріли лякають тварин.

Як встановили слідчі, військові обурилися на охоронця та вирішили його вбити. Через день, 5 травня, вони приїхали до Макарового, побачили, що Микола Багрич йде на роботу. Омаров вийшов з автівки і зробив два постріли в спину місцевому мешканцю. Насридинов та Расулов спостерігали, аби не було свідків убивства.

«Після цього Омаров, Насридинов та Расулов вирішити перевірити, чи не вижив Багрич, почали штовхати його ногами. Переконавшись, що охоронець помер, вони залишили місце вбивства», — йдеться в повідомленні.

Як зазначено в підозрі, 33-річний Рамазан Нажмудинович Омаров убив місцевого мешканця, а 25-річний Ражаб Дадаєвич Насридинов та 23-річний Алхас Русланович Расулов — були пособниками вбивці. Усі троє є уродженцями республіки Дагестан Російської Федерації, військовослужбовцями військової частини № 54096. Расулов значився як водій, Омаров — заступник командира взводу 1-го мотострілкового відділення 3-го мотострілкового взводу 6-ї відокремленої танкової бригади.

Нагадаємо, що 2419 цивільних загинули на Харківщині за два роки повномасштабного вторгнення, серед них 87 дітей.

Читайте також

  • Поліція ідентифікувала двох бойовиків «ЛНР», яких підозрюють у катуванні мешканців Харківщини.