Наразі звільнені території Харківщини повертаються до життя. Gwara Media зібрала новини про те, що змінилося за останній час.

Розчищено понад 400 км доріг в області

Бригади Служби автомобільних доріг розчищають покриття від ґрунту і сміття, прибирають зруйновані споруди вздовж проїзної частини та демонтують знищені штучні споруди.

Процес розчищення дороги / kharkivoda.gov.ua

Відновлення надання медичних послуг в Ізюмі

Зазначається, що мобільний шпиталь дозволяє приймати 100 пацієнтів в день та робити щодня до 4 операцій.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов додав, що мобільний заклад оснащений усім необхідним обладнанням, кваліфікованим персоналом та містить 6 ліжок інтенсивної терапії. 

Мобільний шпиталь в Ізюмі / kharkivoda.gov.ua

Забезпечення лікарень інтернетом Starlink

Зараз безперебійний інтернет-зв’язок мають лікарні в Балаклії, Куп’янську, Ізюмі, Великому Бурцулі, Шевченковому й Вовчанську.  Також найближчим часом Starlink з’явиться в Борівській лікарні.

Медичні установи отримали Starlink / kharkivoda.gov.ua

Директор Департаменту охорони здоров’я ХОВА Максим Хаустов розповів, що стабільний інтернет допомагає лікарям користуватися електронною системою охорони здоров‘я, виписувати лікарняні та рецепти на ліки, вести бухгалтерський облік та своєчасно сплачувати заробітні плати співробітникам.

У деокупованих громадах Харківщини розташовано 25 медичних закладів. Вони всі мають пошкодження. Попри це усім пацієнтам надається необхідна медична допомога.