У Харкові та області синоптики прогнозують температуру повітря до 20° тепла та погоду без опадів 14 квітня, повідомили в регіональному гідрометцентрі.

Згідно з прогнозом гідрометцентру, 14 квітня в Харкові очікується погода без істотних опадів. Удень термометри покажуть 18-20 градуси тепла. Північно-західний вітер сягатиме 7-12 метрів за секунду.

Схожа погода буде в Харківської області. У регіоні буде панувати мінлива хмарність, проте опадів не передбачається. Денна температура повітря коливатиметься в межах від 17 до 22 градусів тепла. Швидкість північно-західного вітру становитиме 7-12 метрів за секунду.

Останні дні березня та початок квітня на Харківщині відзначилися рекордно високими температурами через субтропічне повітря з Північної Африки. 

Як повідомив черговий синоптик Харківського гідрометцентру Ігоря Кібальчича у коментарі Ґвара Медіа, максимальні денні температури у Харкові та області сягали +24…+26°C, що значно перевищує кліматичну норму та більш характерні для початку літа.

Разом з надходженням африканського повітря в атмосфері накопичилася велика кількість дрібного пилу, піднятого вітрами на півночі Сахари. Однак він не несе загрози здоров’ю людей, оскільки зосереджений на висотах кількох кілометрів.

Читайте також

  • Харкову потрібно відходити від комунальної централізації — Терехов.