Телефон в конверті – пропозиції від Google, щоб зменшити залежність від гаджетів

Жанна Назарова - 07 Лютого 2020 | 13:00
Телефону конверті

Компанія  Google запустила 3 експериментальні проєкти в рамках «Цифрового благополуччя» (Digital Wellbeing).

Один з проектів полягає в тому, щоб упакувати смартфон в паперовий конверт, щоб зменшити залежність від девайсу.

Google пропонує програму Envelope, після завантаження вона блокує всі функції телефону, окрім камери та дзвінків. Щоб уникнути спокус, компанія пропонує користувачам придбати спеціальний паперовий конверт і вкласти всередину смартфон.

На даний момент в додатку є ескіз конверта для Pixel 3a. У ньому враховані вирізи для камери, зарядки і надруковані кнопки для номеронабирача. Клавіші по набору номерів будуть підсвічуватись.

Також є ще дві програми для відстеження активності користувача: Activity Bubbles і Screen Stopwatch.

Activity Bubbles — це «живі» шпалери. Додаток наповнює екран кульками при кожному використанні пристрою. Одна розблокування — одна куля. Розмір кожного з них залежить від часу використання.

Screen Stopwatch — це теж «живі» шпалери, але, на відміну від попереднього сервісу, додаток дозволяє відстежувати точну кількість часу, проведеного у пристрої. При кожному розблокуванні смартфона на екрані активується секундомір, що відслідковує час використання.

Спеціальні проекти були натхнені недавньою тенденцією, коли люди купують другий, простий телефон для свят і вихідних, як спосіб обмеження доступу до технологій. Google хотіли створити більш доступну версію, яка дозволила б людям спробувати день без телефону, не зобов’язуючись купувати новий пристрій.

Інформація надана experiments.withgoogle.com

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.