Регіональний гідрометеорологічний центр попередив про небезпечні метеорологічні явища, які очікуються на території Харківської області у неділю, 21 квітня.

Про це йдеться у телеграм-каналі центру.

За прогнозами синоптиків, вночі та у першій половині дня 21 квітня в Харкові та області очікуються грози. Крім того, упродовж всієї доби 21 квітня на Харківщині прогнозуються пориви південно-східного вітру швидкістю 15-20 метрів за секунду.

Рівень небезпечності даного метеорологічного явища оцінюється як жовтий — перший з трьох можливих рівнів.

Нагадаємо, у Харкові та області синоптики прогнозують температуру повітря до 20° та погоду без опадів 20 квітня. Через похолодання та зростання споживання енергії в Харківській області збільшено графіки відключень електроенергії.

У Харкові та області оновили графіки погодинних відключень електроенергії з 21 по 24 квітня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг. У документі вказані назви населених пунктів, вулиць, черги та період, у який проміжок часу не буде світла.

Раніше Харківобленерго зазначало, що у Харкові та області 20 квітня застосовуватимуть додаткові відключення світла. Зокрема, у зв’язку з виконанням аварійного ремонту устаткування в об’єднаній енергосистемі 20 квітня, з 00:00 до 08:00, у Харкові та Харківській області будуть застосовані додаткові відключення електроенергії.