Російські війська продовжують штурмувати цей напрямок, зокрема бойові дії відбуваються у районах Синьківки та Петропавлівки. Там армія РФ проводить ротації, оскільки має втрати серед живої сили, військової техніки та озброєння.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов під час брифінгу.

За його словами, кількість населених пунктів, що знаходяться під тимчасовою окупацією, не змінилася. Ситуація з сірою зоною, де ведуться активні бойові дії, також є стабільною. Фактично, війська РФ ведуть бойові дії в лісосмузі перед Синьківкою — там ситуація мінлива.

Куп’янський напрямок / Мапа: deepstatemap.live

«Президент України відвідав цю територію для того, щоб пересвідчитися у стані військової обстановки й поспілкуватися з нашими військовими, які тримають оборону по цьому напрямку», — прокоментував Синєгубов візит Зеленського на Харківщину 30 листопада.

У пріоритеті російських військових — Куп’янськ, але у напрямку Борової ситуація залишається мінливою, зазначає очільник ХОВА.

«Ворог все ж таки залишає і розглядає напрямок як пріоритет для наступу, в тому числі поряд з Куп’янським. Ми фіксуємо там не такі активні спроби штурмів, як на Куп’янському. Вони дійсно є, але ситуація там повністю контрольована наразі», — прокоментував Синєгубов візит Зеленського на Харківщину 30 листопада.

Українська сторона підсилює фортифікаційні споруди на цьому напрямку.

Читайте також

  • Армія РФ обстріляла Ківшарівку Куп’янського району
  • Українські військові відбили 7 атак РФ на Куп’янському напрямку – Генштаб