Росіяни протягом двох тижні завдали ударів по двох готелях у місті.

30 грудня близько 18:59 росіяни ракетою Іскандер-М вдарили по готелю «Kharkiv Palace» у центрі Харкова, а 10 січня двома ракетами С-300 влучили у «Park Hotel» в середмісті. Обмежувальних заходів щодо роботи готелів у місті та області не робитимуть. Про це під час брифінгу повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Системності в цих ударах я не бачу. Додаткових обмежувальних заходів щодо готелів ми робити не будемо. Щодо рекомендацій – реагувати  на сигнали тривоги та спускатися в укриття», – розповів Синєгубов.

За його словами, у готелях розміщували гостей міста та міжнародних партнерів, жодних військових там не було. 
Внаслідок обстрілів на місцях постраждали іноземні журналісти – німецького каналу ZDF та турецького новинного агентства Anadolu.

Обстріли Харкова

30 грудня близько 18:59 у Харкові пролунав перший вибух. За даними керівника Харківської ОВА Олега Синєгубова всього пролунало понад 6 вибухів. Одна з ракет влучила в готель «Kharkiv Palace», в якому перебували люди. Внаслідок обстрілу відомо про 21 постраждалого.

Близько 22:30 10 січня військові РФ ударили з Бєлгородської області по Київському району Харкова двома ракетами С-300. Обидва влучання були по готелю в центрі міста. Одна з ракет влучила біля готелю, інша влучила збоку в прибудову. Наразі відомо про 13 постраждалих, серед яких, громадянка Туреччини та громадянин Грузії — журналісти турецького ЗМІ. Загалом під час російської атаки, у готелі перебували 30 людей, з них 7 людей із персоналу та 23 гості.

Читайте також

  • Троє людей постраждали внаслідок російських обстрілів Харківської області.
  • У Харкові 30 грудня пролунали вибухи: що відомо.