На Куп’янському напрямку російська армія наступала біля Синьківки, Петропавлівки, Іванівки та Кислівки Харківської області, де українські військові відбили 8 атак. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 12 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ та мінують територію поблизу державного кордону з Україною. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали щонайменше 15 населених пунктів, серед них: Вовчанськ, Нестерне та Дворічанське на Харківщині.

Під артилерійським та мінометним вогнем у східній частині регіону опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема Новомлинськ, Синьківка, Кислівка, Крохмальне та Табаївка Харківської області.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 61 бойове зіткнення.

Читайте ще

Громади Куп’янського району спільно придбали ударний БПЛА для підрозділів 92-ї Окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка бригади. Вартість однієї такої «пташки» складає майже мільйон гривень.

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Куп’янська — фото. Ввечері 9 листопада армія Росії обстріляла Куп’янськ. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.