Американський художник Даррелл Блек називає свою роботу «Дефінізм». Дефінізм  – це «оптичний художній обман, який зображує різні відмінності людської природи». Як він пояснює, «від повсякденних життєвих драм до пошуків людства. До розуміння себе».

Соціальна несправедливість Соціальна несправедливість Соціальна несправедливість

Соціальна несправедливість
Соціальна несправедливість

Соціальна несправедливість

Даррелл  використовує акрилову фарбу, знайдені предмети та нетоксичний гарячий клей для створення тривимірних художніх робіт на папері або полотні, які надають відчуття реалізму. Його роботи часто концентрують увагу на темах соціальної несправедливості та расизму.

Дефінізм створює універсальний образ людини або місця, що не представлений расою, віросповіданням чи соціально-економічним походженням: кожен може ставитися до цього образу і сподіватися забрати щось позитивне натомість».

«Я син іммігрантів. Моя мати Кармен Доуман, уродженка Панами з міста Колон, а мій батько Стівен Блек, уродженець Тринідаду з міста Порт-оф-Спейн, – говорить він. – Я відчуваю, що робота візуального художника полягає в тому, щоб розповідати якомога більше історій, укорінених насправді». 

Це повідомлення, яке попереджає про те, що має відбутися у суспільстві, або про події, що відбуваються зараз. Усе це зображено в картинах, в яких кожен глядач може побачити своє власне відображення.

Теги:

#«Дефінізм» #Візуальний художник #Даррелл Блек #Соціальна несправедливість #художній обман