З 9 липня до кінця вересня у кожного охочого є нагода стати частиною перформенсу за мотивами п’єси Вільяма Шекспіра «Буря» – це буде поєднання відеогри та імерсивного театру. Раніше ми писали про бельгійський інноваційний театр CREW, що інтерпретував шекспірівського Гамлета, використовуючи VR. «Бурю» ж переосмислила Tender Claws – лос-анджелівська VR-студія, що об’єднує режисерів, письменників, дизайнерів і кодерів, які прагнуть поєднати мистецтво і геймінг.

Шекспір в віртуальній реальності
Шекспір в віртуальній реальності

«Буря» продовжує проєкт The Under Presents – відеогру, головний простір якої – корабель The Aickman, що потрапив у катастрофу. Сцени в ній грають реальні актори з нью-йоркського театру Piehole, і гравці мали можливість пережити імерсивний досвід: поряд із записаним матеріалом були прямі включення з театру.

Очевидно, п’єса Шекспіра привабила VR-студію образом корабля – довколо нього вже відбувалася дія в The Under Presents. У «Бурі» саме з появою на острові корабля починаються основні перепитії: за сюжетом, герцог-чарівник Просперо разом з донькою Мірандою живуть на острові – там вони опинилися, бо Просперо вигнали з Мілана, чарами він викликає бурю, на хвилях якої до острова прибивається корабель із ворогами Просперо…

Шекспір в віртуальній реальності
Шекспір в віртуальній реальності

Щоб долучитися до «Бурі», потрібно мати окуляри віртуальної реальности Rift або Quest. Гру можна придбати тут.

Теги:

#театр #відеоігри