87% українців не готові йти на будь-які територіальні поступки заради якнайшвидшого припинення війни з росією.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. У порівнянні з липнем, показник зріс на 3%.

«Лише 8% вважають, що для досягнення миру і збереження незалежності можна відмовитися від деяких територій (і частка таких людей знизилася порівняно з липнем на 2 процентних пункти). У всіх регіонах України абсолютна більшість населення проти будь-яких територіальних поступок», – йдеться у звіті.

У КМІС вказують, що за період з травня до липня показник, серед тих, хто проти будь-яких поступок, зріс на сході з 68% до 77%, а у вересні цей показник зріс ще до 85%. Тобто зараз майже немає різниці між поглядами жителів з різних регіонів.

Готовність до територіальних поступок у регіональному вимірі

Дане опитування проводилось з 7 по 13 вересня методом телефонних інтерв’ю. Опитано 2000 респондентів, що живуть у всіх регіонах України (крім АР Крим).

Нагадаємо: результати соціологічного опитування «Демініціатив» та центру Разумкова у період з 5 по 12 серпня, показали, що 55% українців вважають перемогою повне вигнання російських окупантів з території України.