Для 55% українців перемога – це повне вигнання російських окупантів з території України, ще 20,5% – повне знищення російської армії та сприяння розпаду самої росії.

Про це свідчать результати соціологічного опитування «Демініціатив» та центру Разумкова у період з 5 по 12 серпня. 

Невелика частка респондентів вважатимуть перемогою завершення війни поступками з боку України або росії. 

Близько 9% вважатимуть перемогою вигнання російських військ з усієї території України, окрім окупованого Криму, 7,5% – відновлення статус-кво станом на 23 лютого 2022 року, а 3% – припинення війни, навіть якщо російська армія залишиться на територіях, які були захоплені внаслідок повномасштабного вторгнення.

Крім того, понад 75% респондентів підтримують рішення розірвати будь-які стосунки з рф та заборона на в’їзд росіян в Україну після нашої перемоги. 

31% українців вірить, що перемога відбудеться до кінця року, 34% вважають – через 1–2 роки. 7% вважають, що для цього знадобиться від 3 до 5 років. 

Опитування проводилося у 112 населених пунктах (57 міських та 55 сільських) методом face-to-face.

У Запорізькій, Миколаївській, Харківській областях опитування проводилося лише на тих територіях, що підконтрольні Україні та на яких не ведуться бойові дії. Було опитано 2024 респондентів віком від 18 років.

Нагадаємо, що за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології 84% українців проти територіальних поступок задля закінчення війни й лише 10% готові поступитися.