На Куп’янському напрямку армія РФ наступала біля Синьківки, Петропавлівки та Іванівки Харківської області, про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 17 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ та мінують територію поблизу державного кордону з Україною. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали щонайменше 30 населених пунктів, серед них Ветеринарне та Бударки на Харківщині.

Під артилерійським та мінометним вогнем у східній частині регіону опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема, Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка та Берестове Харківської області.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 53 бойових зіткнення.

Читайте також

Вони боронять Україну: харківська бригада опублікувала фото своїх бійців. «Незламність має обличчя!», – додають у пості Генштабу.

Громади Куп’янського району спільно придбали ударний БПЛА для підрозділів 92-ї Окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка бригади. Вартість однієї такої «пташки» складає майже мільйон гривень.