Під артилерійським вогнем опинилися понад 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей, повідомляє у ранковому зведенні Генштаб ЗСУ.

Авіаударів зазнали 7 населених пунктів Харківщини, зокрема: Олександрівка, Вовчанськ, Приколотне, Чугунівка, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка та Табаївка.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність аби не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень  вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

В зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку протягом доби українські військові відбили 3 атаки армії РФ в районі Синьківки, Петропавлівки та Іванівки Харківської області.

Британське видання The Telegraph писало, що військові РФ можуть розпочати сухопутний наступ у напрямку Харкова 15 січня. Там зазначили, що Москва посилює бомбардування північно-східної частини регіону. Джерела видання вважають, що Росія може посилити авіаудари на вихідних, щоб збігтися з російським Різдвом 7 січня.

За словами начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, російські війська активно намагаються просунутися в районі Синьківки Куп’янського району та захопити її аби заблокувати Куп’янськ та Куп’янськ-Вузловий.