На Лимано-Куп’янському напрямку російські військові не можуть наблизитися до передової ближче, ніж на 3 кілометри.

Про це повідомив старший лейтенант, начальник служби зв’язків із громадськістю 21 ОМБр Сергій Дібров в ефірі нацмарафону.

«Ми бачимо, що там стоїть регулярна російська армія, скоріш за все це піхотні механізовані підрозділи, тобто є піхота є бронетехніка. Але бронетехніка не наважується наближатися до передової досить близько, тому що насиченість протитанкових засобів зараз висока й безпілотні апарати та FPV дрони працюють так, що ближче ніж на 3 кілометри підходити до нас уже жахливо», — сказав Сергій Дібров.

Російським бійцям, щоб наблизитися необхідно щоразу робити спецоперацію, залучати розвідку та чекати погодних умов.Сергій Дібров зазначає, що вже не спостерігається з боку росіян великих наступів та «м’ясних штурмів».

Загалом російські окупанти збільшили інтенсивність обстрілів. В основному через покращення погодних умов. Це й артилерійські обстріли, але переважно це важке піхотне озброєння.

Читайте також

  • Армія РФ продовжує наступ на Куп’янському напрямку. За минулу добу українські війська відбили понад 15 атак в районах Синьківки та Іванівки на Харківщини.