Триває 573-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Російські війська завдали двох авіаційних ударів по двох населених пунктах Харківщини на Куп’янському напрямку. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

На Слобожанському напрямку російських артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Амбарне, Строївка та Тополі Харківської області. На цьому відтинку російська армія зберігає військову присутність у прикордонних районах.

На Куп’янському напрямку артилерійських та мінометних обстрілів зазнали більш як 10 населених пунктів, зокрема Красне Перше, Лиман Перший, Синьківка, Котлярівка, Крохмальне та Берестове Харківської області.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом доби відбулось 15 бойових зіткнень.

Читайте на цю тему

Кількість загиблих внаслідок удару керованою авіабомбою по Куп’янську зросла – начальник ХОВА Олег Синєгубов. Наразі відомо про шістьох загиблих.

«М’ясні» штурми припинились: РФ змінила тактику атак на Куп’янському напрямку. На цій ділянці фронту зараз відбувається своєрідне «затишшя», однак російська армія продовжує активно застосовувати артилерію по позиціях українських військ. 

На Харківщині сума збитків завданих інфраструктурі сягає $14,3 мільярда. Загалом по Україні сума збитків завданих інфраструктурі — $150 мільярдів, з яких 55,9 мільярда — втрати житлового фонду.