На брифінгу 14 березня керівник Харківської обласної прокуратури показав уламок північнокорейської ракети. Нею росіяни обстріляли Харків на початку 2024 року, повідомляє журналіст Ґвара Медіа.

Після влучання ракети 2 січня 2024 року правоохоронці вилучили уламок однієї з ракет, яку ідентифікували національними та міжнародними експертними інститутами як північнокорейська ракета КN-23.

«Вона суттєво відрізняється від радянських та російських ракет. Корейська ракета має набагато більшу дальність ніж Іскандер (700 км та 250 км, відповідно), але недосконалу систему управління та наднизьку точність», — зазначив Олександр Фільчаков.

Уламок південнокорейської ракети, якою російські війська завдали удару 2 січня 2024 року.
Уламок південнокорейської ракети, якою російські війська завдали удару 2 січня 2024 року. Фото: Денис Глушко, Ґвара Медіа

Нагадаємо, начальник Слідчого управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов вже підтверджував удари північнокорейськими ракетами Hwasong-11 по Харкову, що сталися вранці 7 лютого. Тоді виявилося, що 2 з 5 ракет, запущені по місту, були з КНДР.

Читайте також

  • У СБУ підтвердили застосування ракет з КНДР під час обстрілу Харкова.
  • У Харкові внаслідок обстрілів 2 січня пошкоджені 33 будинки