Харківські комунальники щоденно працюють над покращенням та відновленням комунікацій у місті. Так, наразі, відомо про ремонти ліфтів, трубопроводів, будинків та електрики.

Відновлення ліфтів у Харкові

Бригади КСП «Харківміськліфт» працюють над відновленням обладнання ліфтів та електромереж після аварій та вимкнення світла.

За листопад від мешканців надійшло 5,7 тисячі заявок. З них 441 – щодо відсутності світла у квартирах та 318 – у під’їздах.

Крім того, близько 3,7 тисячі заявок надійшло стосовно усунення аварійних випадків та відновлення електроживлення. 

На підприємстві повідомили, що наразі в робочому стані знаходяться 6 546 ліфтів в житлових будинках Харкова.

Робота ремонтної бригади КСП «Харківміськліфт» / t.me/citykharkivua

Усунення пошкоджень на трубопроводах

За минулий тиждень ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» усунули 130 позаштатних ситуацій на трубопроводах холодного водопостачання, упорядкували 90 оглядових колодязів на водоводах із заміною запірно-регулюючої арматури та відремонтували 16 водорозбірних колонок.

Напередодні бригади ліквідували 13 поривів на трубопроводах та відновили п’ять оглядових колодязів. Зокрема, значний обсяг робіт виконали в Салтівському районі, де ліквідували дві аварійні ситуації на трубопроводах і упорядкували оглядовий колодязь. Також по три об’єкти відновили у Новобаварському та Індустріальному районах міста.

Ремонтники КП «Харківводоканал» / t.me/citykharkivua

Ремонт житлових будинків

Фахівці КП «Харківжилбуд» продовжують відновлювати житлову та соціально інфраструктуру Індустріального та Слобідського районів. 

На підприємстві повідомляють, що з початку повномасштабного вторгнення будівельники закрили у житлових будинках 20 тисяч вікон, відремонтували 101 двері, вхідні групи у 34 під’їздах та 127 покрівель. І вже комунальники встигли встановити вікна у 25 будинках.

Наразі працівники поновлюють житлові будинки на вулицях Електровозній, Спартака, Шарикова, Біблика, Тархова, пр. Індустріальному, бул. Грицевця.

Робота фахівців КП «Харківжилбуд» / t.me/citykharkivua

Аварійно-ремонтні роботи на мережах зовнішнього освітлення

З 24 лютого фахівці КП «Міськсвітло» усунули понад 3 тисяч аварій на мережах зовнішнього освітлення.

Також комунальники замінили 77 пошкоджених опор, відновили роботу 857,3 км мереж освітлення, відремонтували 761 виконавчий пункт та поновили освітлення на 548 вулицях.

Робота фахівців КП «Міськсвітло» / t.me/citykharkivua

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.