Полон на агрегатному заводі у Вовчанську: допити ФСБ та катування струмом — ВІДЕО

Денис Клименко - 28 Червня 2024 | 14:58

Цей матеріал ми записали перед початком наступу армії РФ на Харківщину 10 травня 2024 року. Під час окупації Вовчанська у 2022 році росіяни облаштували у місцевому агрегатному заводі одну з найбільших катівень на Харківщині. Герой нашого матеріалу Роман декілька тижнів пробув у полоні в цьому заводі.

Росіяни катували чоловіка струмом, змушували рити для них окопи та співати щодня по кілька разів “гімн ЛНР”. Вже у червні 2024 року, після нового наступу армії РФ на Вовчанськ, стало відомо, що кілька десятків росіян заблоковані на агрегатному заводі. За словами очільника Харківської ОВА, вони намагаються прорватися, однак постійно несуть втрати.

Цим відео ми хочемо показати, яким катуванням піддавалися жителі Харківщини у 2022 році та як вони намагаються повернутися до нормального життя.

Дивіться також:

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Якщо вам складно самостійно перевірити новину чи важливе повідомлення — надсилайте її у наш фактчек-бот «Перевірка». Також читайте про актуальні фейки, маніпуляції і пропаганду у розділі Фейкотня на Ґвара Медіа.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.