Чоловік у травні 2022 року погодився перейти до псевдоправоохоронних органів.

Колишнього поліцейського з Куп’янська, який погодився працювати у правоохоронних органах за окупаційної влади засудили до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«Прокурори довели, що у травні 2022 року колишній поліцейський відділу реагування патрульної поліції Купʼянського РВП ГУНП в області з власної ініціативи пішов на співпрацю з російськими загарбниками», – ідеться в повідомленні.

Під час окупації міста чоловік написав заяву на ім’я «голови» так званої «ВГА Харьковской области» про прийняття до лав псевдоправоохоронного органу. Він подав копії особистих документів, автобіографію, анкету, особисті фотокартки із заявою про надання згоди на обробку персональних даних і підписав «трудовой договор».

Нагадаємо, Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру 36-річному уродженцю Смоленської області РФ, що проживав у Козачій Лопані на Харківщині. Як зазначають слідчі, під час окупації селища чоловік добровільно став «заместителя главы ВГА Харьковской области» та займався економікою та фінансами у незаконному органі влади.

Читайте також

  • СБУ на Харківщині викрила кадровицю, яка підбирала працівників до окупаційної адміністрації