В Україні запустили платформу «Подработка». На ній можна опублікувати пропозиції для разового заробітку і знайти виконавця. Засновник платформи – Данило Новиков. Раніше він запустив платформу для вирішення міських проблем «Лопата».

«Подработка» – сервіс пошуку роботи, на якому замовники можуть розмістити завдання, а виконавці – запропонувати ціну і умови співпраці. Факт підробітку можна знайти вручну на карті, а виконавців – за вартістю і відгуками. Пропозиції від замовників не поділяються на категорії, спектр завдань необмежений.

«Ідея сервісу “Подработка” з’явилася, тому що часто виникають ситуації, в яких потрібен помічник для виконання простих завдань», – розповідає Данило.

Команда сервісу складається з двох осіб – самого Данила Новикова та його дівчини Анастасії Рещикової. У такому складі вони створили MVP за два місяці, витративши кошти тільки на домен.

 

Користувачам не потрібно проходити верифікацію за допомогою паспорта – творці платформи не хотіли відмовляти людям, у яких немає цього документа. Однак скоро підтвердити особистість можна буде за бажанням – у таких користувачів буде більше переваг. Наприклад, верифіковані виконавці у списку пропозицій будуть показані вище.

Замовники не можуть виставити нове завдання, поки не виконане попереднє. Виконавцям планують лімітувати кількість відгуків на підробітки – до 10 на день.

За словами Данила Новикова, надалі сервіс також зможе пропонувати підробіток, враховуючи різні критерії: інтереси виконавця, рейтинг замовника, оплату та місце проживання. Це стане доступним завдяки машинному навчанню і буде працювати як «розумна» стрічка Instagram.

Пошук роботи
Пошук роботи

 

Також вдалося знайти потенційних інвесторів для платформи. Одним з методів заробітку стане введення преміумакаунтів для виконавців. Їх можна буде купити на певний термін або отримати за досягнення у попередніх замовленнях. Власники преміум зможуть бачити замовлення на 5 хвилин раніше, ніж інші користувачі, і матимуть ліміт на підробітки до 20 в день.

Загалом сервіс доступний у 22 містах, серед яких Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Вишневе, Тернопіль, Суми та інші.

Теги:

#онлайн-сервіс