У Берліні креативна агенція Plaї Büro отримала нагороду Red Dot Award: Best of the Best у категорії Brand Design за роботу над айдентикою проєкту «Що таке пам’ятати».

Вшанування пам’яті є важливою складовою формування громадянської свідомості та національної ідентичності. Тому в дослідженні «Що таке пам’ятати» було проведено глибокий аналіз політики та наявних практик вшанування загиблих військових у російсько-українській війні.

Що таке пам’ятати / Plaї Büro

«Для нас важлива ця нагорода, ми присвячуємо її усім захисникам та захисницям України. Вона дає нам змогу ще раз нагадати світовій спільності, що війна почалася у 2014 році та триває вже 9-ий рік. І ми дуже раді, що ця тема знову лунає в інформаційному просторі. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб світ пам’ятав. Відтепер проєкт буде представлений у музеї переможців Red Dot», – коментує креативна директорка Радана Ренко.

Що таке пам’ятати / Plaї Büro

Red Dot Design Award — щорічна нагорода в галузі дизайну, яку вручає інститут Центру дизайну землі Північний Рейн—Вестфалія, що в місті Ессені (Німеччина). Нагорода вручається дизайнерам і компаніям-виробникам за видатну якість і особливі досягнення в дизайні товарів широко вжитку.