Керівницю апарату ХОВА Вікторію Белявцеву, яку НАБУ підозрює в заволодінні грошей із гуманітарної допомоги, звільнили з обласної військової адміністрації.

Про це повідомила прессекретарка начальника ХОВА Олега Синєгубова Олена Шаповал.

«Вікторія Белявцева була звільнена за згодою сторін 13 лютого. Підстава — написання заяви на звільнення», — сказала Олена Шаповал.

Вона зазначила, що Белявцева написала заяву на звільнення ще два тижні тому й до 13 лютого перебувала у відпустці. Хто обійме посаду замість неї — невідомо.

Що відомо про підозру Вікторії Белявцевої

13 лютого, НАБУ та САП оголосили підозру в заволодінні 15,2 мільйона гривень на гуманітарній допомозі Вікторії Белявцевій.

Слідчі зазначають, що в березні 2022 року ХОВА, «Укрзалізниця» та ТОВ уклали договір, у рамках,якого за держпрограмою мали безплатно роздати продукти мешканцям. Чиновниця ХОВА підробила документи про нібито отримання 235 тонн продукції від постачальника, на підставі, чого «Укрзалізниця» перерахувала фірмі понад 15 мільйонів гривень.

У ХОВА заявили, що гуманітарна допомога, про розкрадання грошей на якій заявили в НАБУ та САП, була поставлена ​​у повному обсязі та передана населенню Харківської області.

Читайте також

  •  Справа з криптовалютою: продовжено дію процесуальних обов’язків депутату з Харкова Одарченку.