ТОВ «Шериф Розмінування» стало сертифікованим оператором протимінної діяльності в Україні. Компанія отримала від Центру протимінної діяльності Міноборони сертифікати для проведення робіт з гуманітарного розмінування.

Про це йдеться на сайті компанії.

Там зазначили, що компанія має право здійснювати очищення районів ведення бойових дій, проводити розмінування вручну, технічне та нетехнічне обстеження на всій території України. «Шериф Розмінування» створила консорціум з англійською CleanLand Solutions, йдеться в повідомленні.

Сертифікати розмінування компанії / Фото: SHERIFF

Компанія входить до охоронного холдингу SHERIFF, що надає охоронні послуги. За даними сервісу YouControl, власницею підприємства є Марина Стрижова.

Станом на 29 лютого 2024 року в Україні 156 000 км² території є потенційно забрудненими, потребують обстеження і подальшого розмінування, розповів начальник відділу організації роботи з гуманітарного розмінування ДСНС України Сергій Рева. Близько 25,8% території країни необхідно обстежити на наявність мін та очистити. За два роки повномасштабної війни піротехнікам ДСНС вдалося знешкодити понад 470 тисяч вибухонебезпечних предметів на території у понад 1170 км².

Читайте також