Модний дім Gucci завів ще один акаунт в Instagram – @gucciequilibrium. У ньому бренд розповідає про свої зусилля у досягненні вуглецево-нейтрального виробництва і турботі про екологію. Назва акаунта повторює ім’я еко платформи Equilibrium, яку бренд запустив у 2018 році.

На своїй платформі засновники випустили новий логотип та імідж, які були створені італійським та вуличним художником MP5 – вони відбивають нерівність між людьми та природою.

«Gucci Equilibrium – це платформа, яку ми створюємо для планети і людей, щоб об’єднати голоси, виступаючі від їх імені. Сьогодні глобальні бренди і корпорації несуть відповідальність за те, щоб активно співпрацювати зі спільнотою і змінити стан речей», – каже Марко Біззаррі, президент і виконавчий директор Gucci.

Стійкість включає в себе самі різні аспекти: від використання екологічних матеріалів до відсутності дискримінації на робочому місці. На сторінці вже є публікації про захист природи, гендерну рівність у волонтерській програмі Changemakers.

View this post on Instagram

#GucciEquilibrium and Planet: Respecting Nature. @gucci’s Environmental Profit and Loss (EP&L) account benchmarks its continuous progress against ambitious sustainability targets. Total environmental impacts within Gucci’s direct operations and across the entire supply chain measured at a 39% reduction in 2019, and the goal is a 40% reduction by 2025 from a 2015 baseline, relative to growth. Improving high impact areas through its supply chain, Gucci has increased the use of recycled raw materials and organic fibres in its collections, incorporating responsibly sourced precious metals in hardware and jewellery, including 100% ethical gold for jewellery. Gucci has extended sustainable processes and manufacturing efficiencies, such as Gucci Scrap-less for leather and Gucci-Up for circularity. Gucci has switched to green energy, reaching 83% renewable energy for its stores, offices, warehouses and factories with a 100% target by the end of 2020. Discover more on the new #GucciEquilibrium site through link in bio.

A post shared by GUCCI EQUILIBRIUM (@gucciequilibrium) on

Креативний директор Gucci Алессандро Мікеле збільшив кількість перероблених і органічних матеріалів у своїх колекціях. Для ювелірних прикрас модний будинок використовує на 100% медичне золото. Офіси, ательє і фабрики Gucci працюють на 83% з використанням відновлюваної енергетики. Завдяки зміні ланцюжка постачання  у 2019 році Gucci вдалося знизити негативний вплив на навколишнє середовище на 39%. Мета майже досягнута: до 2025 року бренд планує скоротити вплив на 40%.

Головними цінностями модний дім назвав природу і людей. Згідно із заявою  в Instagram, Gucci Equilibrium буде висвітлювати “зобов’язання і дії, спрямовані на зменшення впливу на навколишнє середовище і захист природи, при цьому підтримуючи права, відстоюючи інклюзивність і повагу, щоб кожен у глобальному співтоваристві #GucciCommunity міг вільно висловити своє справжнє, різноманітне “я”.

Нагадаємо, у кінці травня Gucci провів онлайн-конференцію, під час якої креативний директор Алессандро Мікеле повідомив, що бренд пропустить тиждень моди у вересні і буде проводити тільки два покази на рік без прив’язки до сезонів.

Теги:

#Equilibrium #екологія #Модний дім Gucci