У пік пандемії активісти громадської організації «Життя буремне» зняли фільм, щоб кожен поглянув на світ очима того, хто щоденно потребує допомоги і перебуває на межі. У стрічці показано історії безпритульних, які внаслідок запровадження карантину опинилися ще в гірших умовах, ніж були доти: чоловіків, які втратили роботу, літніх жінок, одна з яких не встигла повернутися електричками в село, – всі вони без дому і змушені копирсатись у смітниках.

«Зйомки цього фільму продовжили те, що ми почали. У березні ми зібрали 2450 продуктових наборів для безпритульних під час карантину і видавали їх на вулицях Києва. До нас на роздачі приходили сотні безпритульних. Кожен із них розповідав свою історію життя і ми вирішили, що повинні показати ці історії людям…», – розповідає режисер фільму.

Зйомки профінансували Міжнародний Фонд «Відродження» та Європейський Союз в межах гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога», а громадська організація PRess Association UA забезпечує інформаційну підтримку проєкту. Фільм присвячений пам’яті волонтера Олексія Кучапіна, засновника організації «Будинок милосердя».

Переглянути фільм можна на instagram-сторінці проєкту.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by мы здесь помогаем людям. (@suka_zhizn) on

Теги:

#добрчинність