Благодійний фонд «Право на захист» оголосив освітню програму «Право на бізнес: курс для підприємців», розраховану на мешканців міста.

Хто зможе взяти участь?

Програма спрямована на мешканців Харкова, які займаються малим бізнесом, або раніше мали власну підприємницьку діяльність і були змушені закрити ФОП через повномасштабне вторгнення. Курс відкритий для осіб, які наразі готуються розпочати свій власний бізнес і підпадають під один із наступних критеріїв:

  • є внутрішньо переміщеними особами;
  • постраждали від воєнних дій (особисто чи у підприємництві);  
  • належать до вразливої категорії населення (мама/батько-одинаки, малозабезпечені сім’ї з дітьми, сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, жінки, які очолюють домогосподарства, багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю тощо).

Чим курс корисний?

Учасники зможуть отримати знання від експертів і підприємців з різних сфер бізнесу, що допоможуть у створенні та розвитку власних підприємств; дізнаються про ефективне управління бізнес-фінансами, маркетингові інструменти, формування бізнес-моделі тощо.

40 учасників зможуть отримати грант у розмірі $3000 на розвиток власного бізнесу.

Коли розпочнеться?

Програма почнеться з вересня та триватиме до кінця листопада 2023 року. Заняття будуть проходити 1 раз на тиждень у вихідні офлайн у Харкові. Також передбачаються додаткові активності — відвідування підприємств, нетворкінг і зустрічі з представниками місцевого бізнесу.

Як зареєструватися?

Подати заявки на участь можна до 20 серпня за посиланням. Комісія відбере 50 учасників, які будуть запрошені на навчання.

Програма реалізується за підтримки Швейцарії.

Читайте також

  • Компанія Google відкриває в Україні освітній курс «Виведіть свій бізнес на міжнародний ринок». Курс буде корисним для підприємців малого та середнього бізнесу, які хочуть спробувати експорт.
  • Українських аграріїв запрошують на безплатний курс з цифровізації свого господарства. Курс створений для аграріїв, які бажають цифровізувати своє господарство та використовувати сучасні технології для розвитку аграрного бізнесу. Він включатиме 20 онлайн уроків та 2 офлайн-конференції.