У цьому районі російські війська намагаються наступати, а не перебувають в статичній обороні.

Наступ російської армії на Куп’янському напрямку має локальний характер. Про це у коментарі газеті Financial Times заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький. 

«Операції, які здійснює Росія, не мають стратегічного військового характеру, це лише локалізовані напади», — говорить Скібіцький.

Війська РФ у Куп’янському районі, за його словами, проводять штурмові дії, а на інших напрямках тримають статичну оборону.

Нагадаємо, ISW підтвердив просування армії РФ на схід від Куп’янська. На кадрах з геолокацією видно, що ворог просунувся в районі Орлянки і Миколаївки на схід від Куп’янська. Основна ціль армії РФ – це захоплення решти Луганської області та просунутися на захід у східну частину Харківської та північну частину Донецької областей.

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр  повідомила, що на Куп’янському напрямку зменшилася кількість обстрілів та атак, у результаті потужної оборони українських військ. ЗСУ завдали військам РФ значних втрат під час їх спроб наступу на Куп’янському та Лиманському напрямках. Зараз ворог перегруповується.

Читати також:

  • Армія РФ обстріляла «шахедами» село в Ізюмському районі.
  • З Куп’янського району евакуювали 436 людей, з них 128 дітей.
  • Армія РФ намагалася наступати неподалік Вільшаної та Петропавлівки на Харківщині.