Російські війська завдали удару безпілотником по приватному житловому сектору у Новобаварському районі Харкова вранці 19 травня. Влучання зафіксовано в один із будинків, після чого виникла пожежа та руйнування навколо.
Журналістка Ґвара Медіа працювала на місці події та зафіксувала наслідки атаки. Детальніше читайте та дивіться у фоторепортажі.
Внаслідок удару постраждали троє людей: 47-річний чоловік отримав поранення склом, у 50-річної та 73-річної жінок — гостра реакція на стрес. Усім постраждалим на місці надали необхідну медичну та психологічну допомогу.
Рятувальники ДСНС повністю ліквідували пожежу о 09:21, що виникла внаслідок ранкового удару. Вогонь охопив близько 150 квадратних метрів приватної забудови.
Мешканець приватного сектору Геннадій, будинок якого зазнав серйозних пошкоджень, розповів у коментарі Ґварі, що під час влучання вони з дружиною спали на першому поверсі будинку. Вони були у дальньому куті від місця прильоту, і чоловік спочатку майже нічого не почув.
«Якийсь двосекундний писк, а потім — як шарахнуло, і все посипалося. І я вискочив з ліжка», — згадує Геннадій.
Чоловік також зазначив, що вибух стався у дворі, навпроти вхідних дверей: ударна хвиля відкинула ворота та вхідні двері. Повністю пошкоджено фасад будинку, а саму будівлю перекосило.
«Тут караул. Поки що я ще трохи жартую. А взагалі, звісно, як каже моя донька, “печалька”», — підсумував Геннадій.
Він та його дружина внаслідок обстрілу не постраждали.
Загалом унаслідок атаки зруйновано один приватний будинок, ще щонайменше 25 приватних домоволодінь та одна багатоповерхівка зазнали пошкоджень.
За попередніми даними слідства, російські військові застосували ударний безпілотник типу «Герань-2».
Нагадаємо, що вранці 19 травня російська армія також вдарила по селищу Покотилівка Харківського району, де внаслідок удару БпЛА загинула 69-річна жінка. Крім цього, поранення отримала 7-річна дівчинка. Її батьки зазнали гострої реакції на стрес. Унаслідок атаки пошкоджено житлові будинки та легкові автомобілі. На місці виникла пожежа, яку рятувальники ліквідували.
Читайте також
- На Харківщині внаслідок удару БпЛА загинув чоловік.














